درباره ما

درباره تابش

شرکت تابش لیزر ، تولید کننده انواع دستگاه های لیزر و سی ان سی ، افتخار دارد با بیش از 15 سال سابقه مستمر در زمینه تولید و تامین دستگاه های صنعت ایران و با تکیه بر تخصص و مهارت های جوانان متخصص و نخبه ایرانی، خدمتگزار صنعت  کشور باشد .
تولید و فروش دستگاه های سی ان سی و دستگاه  های برش لیزری ، متناسب با مشخصات و کیفیت مورد نظر مشتریان ،فروش پیش از 1000 دستگاه در طول 10 سال  گذشته را افتخار خود می دانیم.

تولید با کیفیت ترین و متناسب ترین دستگاه های لیزر ، سی ان سی و چاپ و تبلیغات ، متناسب با نیاز مشتریان عزیز موجبات رضایت مندی بخش زیادی از مشتریان را فراهم آورده و مفتخریم که با اطمینان کامل شما را به بازدید از تمامی دستگاه های موجود در سراسر ایران عزیز دعوت نمائیم ، با آشنایی نسبی از صنعت لیزر و تبلیغات ایران در سراسر کشور می توانید از دستگاه های قدرتمند برش و حکاکی لیزری شرکت تابش بازدید نمایید که با نام TABESH   به مشتریان عرضه می گردد. کیفیت بالای دستگاه ها و خدمات بی بدیل شرکت تابش نقطه اتکاء و آرامش مشتریان می باشد .
 همکاری متخصصان و نخبگان دانشگاهی ایران در گذشته و حال از عظم جدی ما بر نو آوری و بومی سازی صنعت برش و حکاکی بر پایه تکنولوژی های نوین در ایران دارد. عرضه دستگاه های با کیفیت بالا و بهره گیری از قطعات و لوازم با کیفیت و تضمین خدمات پس از فروش،موجب رضایت مشتریان و خاطری آسوده از خریدشان می باشد .
 
امید واریم به پشتوانه مشتریان گرانقدر و تلاش مجدانه همکاران ما ، همواره خدمتگزار صنعت ایران باشیم

 

  ارتباط با تابش

  ارتباط با تابش
تلفن واحد فروش: ( روی شماره ها کلیک نمایید)

  • 021-44291534
    021-44291535
    مدیر فروش بخش لیزر:
    09123374530
    آدرس : تهران - مرزداران ،خيابان جانبازان ، كوچه گلبرگ ،گلبرگ دوم ،پلاك ٥٤ ، طبقه دوم ، واحد ٤