دستگاه CNC

دستگاه CNC

دستگاه سی انسی cnc به دستگاهی گفته می شود که طرحی دیجیتالی یا مجموعه ای از اعداد را به قطعه ای ملموس فیزیکی مبدل می کند.

تقریبا تمام دستگاه هایی که از کامپیوتر یا برد فرمان دستور می پذیرند و عمل خاصی را انجام می دهند  جزو دستگاه های سی ان سی طبقه بندی می شوند.

اما در این مبحث مقصود ما از دستگاه های سی انسی ، دستگاهی است که توسط ابزاری همانند مته فرز ، قابلیت برش و حکاکی بر  روی موادی مثل چوب ، فلزات و سنگ را داراست.

دستگاه های سی ان سی با توجه به توان موتور اسپیندل ، برای مصارف برش و فرزکاری بر روی چوب ، فلزات و سنگ تولید می گردند . 

تقریبا تمام دستگاه های سی انسی توانایی حرکت بر روی سه محور X -Y -Z را دارند ولی برخی از دستگاه ها، توانایی چرخش 360 درجه اسپیندل را نیز دارند که می توانند قطعات سه بعدی پیچیده را نیز تولید نمایند.

همچنین برخی از دستگاه های cnc توانایی تعویض اتوماتیک ابزار کار را دارند که قطعا این نوع دستگاه ها  با دستگاهی که صرفا با یک نوع مته فرز می تواند کار کند از تفاوت قیمت بالایی برخوردار است.

تیم مشاوران شرکت روتک آماده ارائه هر نوع مشاوره به سوالات شما در زمینه خرید دستگاه های سی انسی می باشد:

021-44208989دستگاه سی ان سی چوب 1325C

دستگاه سی ان سی چوب 1325C

دستگاه سی ان سی CNC RT-1325Cمخصوص ورق های کامل MDF، PVC، اکرولیک و..اندازه میز کار : 1480 در 3000 میلی مترسیستم قرار دادن قطعه کار : دستیبرق مصرف..

0 تومان

دستگاه سی ان سی چوب 6090C

دستگاه سی ان سی چوب 6090C

دستگاه سی ان سی CNC RT-6090Cمخصوص ورق های کامل MDF، PVC، اکرولیک و..توان اسپیندل : مجود در توان های 1.5 - 2.2 - 3 کیلوواتاندازه میز کار : 600 در ..

0 تومان

دستگاه حکاکی سی ان سی cnc کوچک

دستگاه حکاکی سی ان سی cnc کوچک

دستگاه حکاکی سی ان سی cnc -جهت حکاکی با ظرافت بالا بر روی انواع فلزات و غیر فلزات با مارک XENTECHنحوه حکاکی این دستگاه به روش چرخش فرز با سرعت بالا و ..

0 تومان

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)