دستگاه حکاکی و چاپ فلزات

رکورد-تولید کننده و وارد کننده دستگاه برش لیزری و دستگاه حکاکی، چاپ و شماره زنی روی فلزات به روش های لیزری ، سمبه ای و  الکتروشیمیایی .نمایندگی فروش شرکت های معتبر تولید کننده دستگاه های حکاکی لیزری -سی ان سی- ضربه ای الکترومغناطیسی

انواع دستگاه های حکاکی و چاپ بر روی فلزات:

  • دستگاه حکاکی الکتروشیمیایی: ساده ترین و ارزانترین و اقتصادی ترین دستگاه حکاکی فلز، دستگاه حکاکی الکترو شیمیایی می باشد . در این روش به کمک الکترولیز سطح فلز ، می توان  به غیر از حکاکی، مارک زنی و چاپ شماره یا آرم را نیز بر روی فلز انجام داد. 
  • دستگاه حکاکی لیزری فایبر: سریع ترین روش حکاکی ، استفاده از لیزر فایبر است. در این روش طرح در برنامه ای خاص در کامپیوتر، طراحی و توسط دستگاه با دقت و سرعت بسیار بالایی حک می گردد
  • دستگاه سی ان سی حکاکی : این روش ضمن دارا بودن دقت و ظرافت و سرعت ، دارای امکان ایجاد طرح و لوگو های برجسته یا فرورفته 3 بعدی بر روی کار می باشد. نحوه عملکرد با چرخش سریع فرز و لایه برداری از سطح کار می باشد و عمدتا برای سطوح مسطح کاربرد دارد.
  • دستگاه حکاکی ضربه ای یا سمبه ای الکترومغناطسی :  این دستگاه عملکردی مشابه دستگاه حکاکی لیزری دارد با این تفاوت که به جای پرتو لیزر از قلم و سمبه های مخصوصی که توسط میدان الکترو مغناطیس با سرعت بسیار بالا نوسان می کند بر روی سطح کار حک می گردد و محدودیت خاصی از نظر شکل و ظاهر جنس کار ندارد
از تمام دستگاه های فوق می توان جهت حکاکی بر روی فلزات آهن-استیل-فولاد-چدن-مس-آلومینیوم-برنج-نقره-طلا و .. استفاده نمود


مسئول فروش لیزر:  09123374530

مسئول فروش چاپ: 09128337922

مسئول کاتر پلاتر :    09128909822

تلفن بخش فروش:  44208989-021

دستگاه حکاکی و مارک زنی الکتروشیمیایی فلزات

دستگاه حکاکی و مارک زنی الکتروشیمیایی فلزات

این دستگاه فعلا موجود نیست !به لیست دستگاه های موجود در انتهای صفحه مراجعه نماییددر این روش به کمک جریان برق و الکترولیز شیمیایی ،می توان اثر حک و یا ..

0 تومان

دستگاه حکاکی سی ان سی cnc کوچک

دستگاه حکاکی سی ان سی cnc کوچک

دستگاه حکاکی سی ان سی cnc -جهت حکاکی با ظرافت بالا بر روی انواع فلزات و غیر فلزات با مارک XENTECHنحوه حکاکی این دستگاه به روش چرخش فرز با سرعت بالا و ..

12,000,000 تومان

دستگاه حکاکی لیزری فایبر فلزات

دستگاه حکاکی لیزری فایبر فلزات

یکی از دقیقترین و پیشرفته ترین دستگاه حکاکی فلزات که در صنایع جهان رایج است دستگاه حکاکی لیزر فایبر می باشد.طرح مورد نظر در برنامه مخصوص در کامپیوتر ط..

23,000,000 تومان

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)